Prestížne ocenenie Certifikát solventnej firmy

Spoločnosť BISO Schrattenecker, s.r.o. obdŕžala prestížne ocenenie Certifikát solventnej firmy.

odeslat přátelům
autor: Garai
publikováno: 5.2.2015

Dňa 8.12.2014 spoločnosť BISO Schrattenecker, s.r.o. obdŕžala prestížne ocenenie – Certifikát solventnej firmy. Získané ocenenie udelené nezávislou nadnárodnou spoločnosťou BISNODE Slovensko, s.r.o. nás zaraďuje medzi solventných, spoľahlivých a serióznych obchodných partnerov.

Cieľom certifikácie je vyzdvihnúť spoločnosti, ktoré spĺňajú prísne ekonomické kritéria, plnia si svoje záväzky a povinnosti podľa etiky podnikania a odlišujú sa od ostatných spoločností, ktoré tak nekonajú.

Certifikát evokuje v očiach ľudí serióznosť a dôveru. Získaním certifikátu solventnej firmy sa ocenená spoločnosť zaraďuje do elitnej skupiny spoločností na Slovensku, ktorú tvorí len 9% zo všetkých firiem na trhu.

Naša spoločnosť sa snaží naplniť svoje heslo „Vždy o krok vpred“ so serióznym prístupom, spoľahlivosťou a solventnosťou.

Táto snaha sa prejavuje v každej oblasti nášho podnikania od obchodnej politiky cez služby zákazníkom po finančnú politiku spoločnosti. Zdravé finančné zázemie spoločnosti je nevyhnutným základom na vytváranie a zabezpečenie stabilných, prosperujúcich obchodných vzťahov v každom segmente národného hospodárstva.

V našom odvetví je zdravo fungujúca spoločnosť základom prosperujúcej dlhodobej spolupráce s našimi zákazníkmi – producentmi v potravinárskom reťazci.

Získaný certifikát zákazníkom garantuje, že spoločnosť BISO Schrattenecker, s.r.o. je silný a seriózny obchodný partner, ktorý dodržiava obchodné podmienky a hrdo sa hlási k dosiahnutým výsledkom.

Ing. Zsolt Garai, finančný manažér

 

Súbory na stiahnutie

Certifikát solventnej firmy - SK

Certifikát solventnej firmy - SK

 


<< späť

 

Kontakt

BISO SCHRATTENECKER s.r.o.

středisko Bátka, Bátka 272,
SK - 980 21 Bátka,
Slovak Republic.

telefon: +421 911 944 271
email: info@biso.eu

www.bisobatka.sk

Značky, ktoré ponúkame Biso Kubota New Holland Case IH Steyr Cima LaCruz AC Pellenc Strautmann Maschio Gaspardo kverneland wtc pisecna sukov krone stoll wrag Freilauber unigreen agrofer yto laverda McConnel Hatzenbichler Vandaele