Multifunkčný nosič náradia VULTUS

LaCruz VULTUS - multifunkčná okopávačka

odeslat přátelům
autor: vomela
publikováno: 23.5.2020

Jeho pevný oceľový rám je prispôsobený na stabilitu a jednoduchosť používania. Je navrhnutý tak, aby zaručil najlepšie pracovné výkony aj v tých najnáročnejších podmienkach, ako sú napríklad prudké sklony terénu a ťažké pôdy. Vysúvacia časť je vyrobená z jedného bloku, a vysúva až do vzdialenosti 40cm. Na jej konci je upevnená pracovná časť zariadenia spojená tromi čapmi. Na tejto časti je uchytená výkyvná pracovná sekcia s náradím spojená s dvojčinným hydraulickým piestom a rameno sondy (hmatač) a na vrchnej časti sa nachádza ďalší hydraulický piest, ktorým viete nastaviť pracovný uhol v rozmedzí 45°. Vďaka tomuto konštrukčnému riešeniu prepojenia vystuženej sondy s dvojčinným hydraulickým piestom sa dosahuje väčšia citlivosť a pracovná presnosť v blízkosti rastlín. Vďaka tomu, že sonda (hmatač) reaguje aj na najmenšie pohyby, môže sa zvýšiť pracovná rýchlosť.

Iné riešenia

Vultus je vybavený vlastnou olejovou nádržou, ktorá bola navrhnutá tak, aby samotné zariadenie a traktor ostali od seba nezávislé. Vďaka tomu sa vylúči možnosť zastavenia stroja dôsledkom prehriatia oleja a zároveň to umožňuje montáž dvojčinných hydraulických piestov.

Ekologická alternatíva

VULTUS bol vytvorený ako alternatíva na ochranu rastlín pred zamorením burinami vo viniciach a sadoch, čím reaguje na stále vyššie environmentálne požiadavky dnešnej doby na znižovanie herbicídov, čím kombinuje agronomické a ekologické prínosy. Vultus je navrhnutý tak, aby sa mohol používať aj s biologickým hydraulickým olejom.

VULTUS je možné používať s mechanickým ako aj s hydraulickým náradím a vyrába sa s uchytením vpredu alebo vzadu na traktor.

LaCruz VULTUS DOUBLE

Obojstranné multifunkčné zariadenie - ideálny pre veľké vinice a sady

VULTUS DOUBLE tento obojstranný stroj bol vyvinutý na základe požiadaviek pestovateľov a odborníkov, ktorý požadovali vysokú spoľahlivosť. Vývoj tohto zariadenia sa začal v teréne spolu s vinohradníkmi, ktorý prispeli svojimi inovatívnymi nápadmi. Cieľom tohto spojenia bolo spojiť výkon a spoľahlivosť. VULTUS bol navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zaručil najvyššiu úroveň funkčnosti aj v tých najnáročnejších podmienkach. Podľa požiadaviek bola vyvinutá silná a odolná konštrukcia, aby sme vedeli odolať rôznym výzvam v teréne bez obáv z toho, že by nás prekvapil nejaký lom.

Hlavné čapy doplnkov sú zosilnené a vybavené samomazacím puzdrom a tak dokážu odolávať vysokému koncentrovanému zaťaženiu a namáhaniu pri prevádzke obojstranných zariadení. Súčasťou výbavy sú aj oceľové kolesá s hrebeňom, ktoré zvyšujú stabilitu počas jazdy a tak pomáhajú vyhnúť sa bočným sklzom a znižujú trenie na trávnatej ploche medzi radmi.

Made in ITALY

Všetky súčasti a doplnky, ktoré sa montujú na toto zariadenie pochádzajú od popredných talianskych výrobcov. Všetky diely od ocele čepelí, cez solenoidové ventily až po prvky ovládania sú kontrolované našimi technikmi aby sme vedeli zaručiť maximálnu kvalitu konečného produktu.

Neustále pod kontrolou

Komfortne zvládate všetky operácie nastavenia z pohodlia kabíny traktora: rozšírenie, sklon, pracovnú hĺbku. Jednoducho zvládate akékoľvek prekážky počas jazdy elektro hydraulické ovládanie umožňuje ovládať pravú, ľavú stranu alebo obe súčasne v bezpečnej polohe bez nutnosti vypnutia kardanového pohonu čo Vám umožní rýchle pokračovanie v práci.

VULTUS DOUBLE je možné používať s mechanickým ako aj s hydraulickým náradím. A tiež sa vyrába s uchytením vpredu a vzadu na traktor.

Oba modely disponujú zo širokým vybavením náradia:

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Centrála: Václav Štursa ml., +420 606 183 360, info@biso.eu

Hurbanovo: Tomáš Bozsóky, +421 911 945 050, bozsoky@biso.sk

 

Další zajímavé články:

Vyšší výkon za menej peňazí - to je CIMA
Na tento spôsob ošetrenia viníc firma CIMA vyvinula postrekovací systém DOURO na šírku radu 1,80m až 2,50m a 2,30m až 3,50m. DOURO pokrýva dva rady naraz, takže Váš čas...

Pokračování zde.

LaCruz do českých a slovenských vinic
polečnost LaCruz byla založena v roce 2006 panem Andreou Cruzzolinim, od té doby se jí podařilo stát se důležitým článkem ve vinařském sektoru. Sází na dlouholeté zkušenosti...

Pokračování zde.

Vytriasacie tyče La Cruze s patentovaným tvarom!
Mladá spoločnosť La Cruze je schopná vyrábať tieto inovatívne riešenia vďaka oddeleniu vývoja, plánovania a testovania. Hmatateľný výsledok tohto snaženia...

Pokračování zde. 

Video 

 

Fotogaléria

 

Súbory na stiahnutie

Prospekt ke stažení

Prospekt ke stažení

 


<< späť

 

Kontakt

BISO SCHRATTENECKER s.r.o.

středisko Bátka, Bátka 272,
SK - 980 21 Bátka,
Slovak Republic.

telefon: +421 911 944 271
email: info@biso.eu

www.bisobatka.sk

Značky, ktoré ponúkame BISO Kubota New Holland Case IH Steyr Maschio Gaspardo VIGOLO Kverneland WEAVING STRAUTMANN BARGAM WTC Písečná VAIA STOLL Olimac CIMA Antonio Carraro GOLDONI LaCruz Freilauber Agrofer Spapperi UV Boosting AGROSE KAYHAN SMS Rokycany Sukov CAST Celikel WRAG PELLENC Krone McConnel