Novinka New Holland T7 Heavy Duty

Úplne nová kabína a výbava Horizon Ultra

odeslat přátelům
autor: vomela
publikováno: 8.12.2021

Spoločnosť New Holland Agriculture predstavila v Európe nový traktor T7 Heavy Duty (HD). Pod nadpisom „INTELLIGENT FARMING ALL WAYS“ spoločnosť zdôraznila víziu značky o poľnohospodárstve 4.0 a jej odhodlaniu dosiahnuť výhody inteligentných poľnohospodárskych technológií široko dostupných pre poľnohospodárov.

Nový T7 HD si zachováva vysoký výkon, výnimočnú obratnosť a všestrannosť, ktorá je charakteristickým znakom tohto traktora a poskytuje vynikajúce pracovné možnosti s úplne novou kabínou Horizon Ultra a funkciou PLM Intelligence novej generácie. Je ideálny pre ľudí, ktorí potrebujú vykonávať viacero úloh v rôznych terénnych a dopravných podmienkach a hľadajú pohodlie, efektivitu a produktivitu.

Úplne nová kabína Horizon Ultra
Kabína Horizon Ultra bola od základov prerobená, aby čo najviac vyhovovala vodičom, ktorí majú vysoké očakávania. Kabína poskytuje ten najlepší pracovný zážitok s veľkým priestorom, komfortom a kvalitou, a zároveň je najtichšou kabínou na trhu. Model T7 HD sa môže zdať zvonku rovnaký, s rovnakým kompaktným a štýlovým vzhľadom, ale vo vnútri je úplne nový. Len 2 % dielov v kabíne sú rovnaké ako pri predchádzajúcich modeloch.

Jedinečná výbava kabíny Horizon Ultra
Model T7 HD zachováva „rodinný štýl“ radu T7 a zároveň ponúka priestranné pracovné prostredie, kde sa vodič cíti oveľa menej uzavretý konštrukciou kabíny. Kabína bola predĺžená a poskytuje ďalší priestor pre cestujúcich a väčšiu podlahovú plochu. K dispozícii je 30-litrový úložný priestor za sedadlom, do ktorého sa pohodlne zmestia príručné predmety vodiča, chladený priestor s objemom 12 litrov, krytý úložný priestor za sedadlom spolujazdca s USB nabíjacím portom a zásuvkou sieťového napätia, otvorené skladovacie priestory na pravej strane kabíny a sieťovaný úložný priestor v ráme strechy. Nový dizajn má zlepšenú viditeľnosť dopredu a dolu k zadnému závesu a náradiu, zatiaľ čo kamery snímajú oblasť okolo traktora. Nový balík pracovných svetiel s 24 LED svetlami zabezpečuje viditeľnosť okolo traktora až do noci.

Priestrannosť, konfigurácia ovládacích prvkov a automatická klimatizácia
Priestranná kabína ďalej poskytuje pohodlné pracovné prostredie a intuitívne ovládanie s ergonomicky umiestnenými ovládacími prvkami na novej lakťovej opierke SideWinder Ultra a užívateľsky prívetivom 12-palcovom displeji IntelliView. Ovládacie prvky je možné nakonfigurovať tak, aby zodpovedali preferenciám vodiča a prispôsobenie je ako aj rozsiahle, tak aj jednoduché. CentreView displej umiestnený v strede volantu – ako prvý v odvetví – poskytuje jasnú líniu pre zrak vodiča. Najlepší automatický systém klimatizácie v svojej triede s výberom zón, ktorý má o 35 % väčšiu kapacitu ako predchádzajúci model, ľahko udržuje príjemnú teplotu vo všetkých ročných obdobiach.

Sedadlo Auto Comfort a konektivita kabíny
Sedadlo Auto Comfort je vybavené nízkofrekvenčným odpružením a vetraním sedačky, ktoré odsáva vlhkosť v horúcich dňoch alebo hreje v chladných ránach. Pokročilá konektivita kabíny Horizon Ultra umožňuje obsluhe traktora preniesť svoj digitálny život bez námahy na palubu. Ich mobilné zariadenie sa automaticky pripojí k obrazovke a dá sa ovládať tlačidlom na operadle.

 

Použité foto: https://agriculture.newholland.com/eu/en-uk/
Zdroj: https://agriculture.newholland.com/eu/en-uk/

 

Ďalšie zaujímavé články:

Nová generace traktorů New Holland řady T8
New Holland uvádí na trh novou generaci svého nejvýkonnějšího traktoru standardní koncepce, známého pod označením T8. Spolu s traktorem také přichází systém...

Pokračování zde.

Vyšší výkon pro New Holland CR Revelation
Řada sklízecích mlátiček New Holland CR Revelation vstupuje do nové sklizňové sezóny s řadou vylepšení v oblasti výkonu motoru a kvality sklizně. Poprvé používá...

Pokračování zde.

New Holland zvyšuje produktivitu sklízecích mlátiček
New Holland nedávno představil modernizace pro sklízecích mlátiček modelové řady CX7 a CX8, které na přání dostanou speciální mláticí buben (zvyšuje výkonnost a snižuje spotřebu paliva)...

Pokračování zde.

 

Video 


 


 


 

 

Fotogaléria

 


<< späť

 

Kontakt

BISO SCHRATTENECKER s.r.o.

středisko Bátka, Bátka 272,
SK - 980 21 Bátka,
Slovak Republic.

telefon: +421 911 944 271
email: info@biso.eu

www.bisobatka.sk

Značky, ktoré ponúkame Biso Kubota New Holland Case IH Steyr Cima LaCruz AC Pellenc Strautmann Maschio Gaspardo kverneland wtc pisecna sukov krone stoll wrag Freilauber unigreen agrofer yto laverda McConnel Hatzenbichler Vandaele