Celoslovenské dni poľa 2015

Obrazom z nášho stánku BISO

odeslat přátelům
autor: Pastorekova
publikováno: 7.6.2015

Po roku sa v Dvoroch nad Žitavou uskutočnil IV. ročník Celoslovenských dní poľa. Túto poľnohospodársku výstavu každý rok pripravuje Združenie Agropodnikateľov v Dvoroch ,a to ,že táto poľnohospodárska výstava je naozaj významná, svedčí aj to ,že ju prišli pozrieť predseda parlamentu Peter Pellegrini a minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Ľubomír Jahnátek.

Naša spoločnosť BISO Schrattenecker, s.r.o. sa každý rok na výstavu veľmi teší a pripravuje.

Návštevníci nášho stánku si tak ako aj pominulé roky aj tento mohli pozrieť ,vyskúšať naše vystavené stroje. Záujem bol veľký. Obchodný zástupcovia odpovedali na otázky a snažili ,aby sa návštevníci cítili spokojný. Pod slnečníkmi si mohli oddýchnuť a občerstviť chladenými nápojmi pred ľúčami slnka ,ktoré prialo tomuto podujatiu. Hostesky rozdávali plagáty a reklamné predmety logom našej firmy.

IV .ročník Celoslovenských dní polí sa skončil , ďakujeme všetkým účastníkom ,že navštívili náš stánok a tešíme sa na Vás o rok Dovidenia .

Za team BISO Schrattenecker

Pastoreková Andrea

BISO Hurbanovo

 

Fotogaléria

 


<< späť

 

Kontakt

BISO SCHRATTENECKER s.r.o.

středisko Bátka, Bátka 272,
SK - 980 21 Bátka,
Slovak Republic.

telefon: +421 911 944 271
email: info@biso.eu

www.bisobatka.sk

Značky, ktoré ponúkame BISO Kubota New Holland Case IH Steyr Maschio Gaspardo VIGOLO Kverneland WEAVING STRAUTMANN BARGAM WTC Písečná VAIA STOLL Olimac CIMA Antonio Carraro GOLDONI LaCruz Freilauber Agrofer Spapperi UV Boosting AGROSE KAYHAN SMS Rokycany Sukov CAST Celikel WRAG PELLENC Krone McConnel