Náš obchodný tím "zbrojí" pred Agrosalónom

Produktové školenie Maschio Gaspardo

odeslat přátelům
autor: Václav Štursa ml.
publikováno: 6.3.2015

Obchodný tím BISO sa v dňoch 2.-4.3.2015 zúčastnil produktového školenia Maschio Gaspardo v školiacom stredisku spoločnosti BISO Schrattenecker v Tišnově.

Naši obchodníci sa podrobne zoznámili s produktovým portfóliom Maschio Gaspardo a s novinkami vo výrobnom programe pre rok 2015. Lektorom bol erudovaný a zanietený produkt manager MG pán Marek Valentíny, ktorému za poskytnuté informácie všetci účastníci školenia na záver veľmi krásne poďakovali s prísľubom ich zhodnotenia v samotnej práci v teréne či na výstave Agrosalón Nitra. My všetci pevne veríme, že získané informácie obchodný tím zužitkuje čo najlepšie a svojim zákazníkom podá tie najodbornejšie informácie o produktoch Maschio Gaspardo, pretože našim hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka. Všetci návštevníci Agrosalónu sú teda srdečne pozvaní ku nášmu výstavnému stánku BISO Schrattenecker v pavilóne M5 na výstavisku v Nitre alebo ku nášmu výstavnému stánku Maschio Gaspardo.

Kundrata Ľubomír

Stredisko BISO Schrattenecker Banská Bystrica

 

Fotogaléria

 


<< späť

 

Kontakt

BISO SCHRATTENECKER s.r.o.

středisko Bátka, Bátka 272,
SK - 980 21 Bátka,
Slovak Republic.

telefon: +421 911 944 271
email: info@biso.eu

www.bisobatka.sk

Značky, ktoré ponúkame BISO Kubota New Holland Case IH Steyr Maschio Gaspardo VIGOLO Kverneland WEAVING STRAUTMANN BARGAM WTC Písečná VAIA STOLL Olimac CIMA Antonio Carraro GOLDONI LaCruz Freilauber Agrofer Spapperi UV Boosting AGROSE KAYHAN SMS Rokycany Sukov CAST Celikel WRAG PELLENC Krone McConnel